top of page

The Land'de Neler Var?

Bir yanda doğa, taş ve ahşap, diğer yanda cam, metal ve mimari,

The Land, iki dünyayı konforlu bir şekilde birleştirmek için tasarlandı,

hem içiniz hem dışınız doysun ve şifalansın diye.

ERS00193_k.jpg

Doğa

Diyecek pek bir şey yok.

Buradaki doğa sessizce tüm misafirlere tesir eder, nefesi ve hayal gücünü açar, ve en önemlisi dağlara arkanızı, denize önünüzü verip güvenle rahatlamanızı sağlar.

Restoran

The Land'in mutfağı akıllardan kolay çıkan türden değil. Sadece bu mutfak için buraya gelenler olduğunu biliyoruz! Uluslararası füzyon yemeklerle kendinizi her gün farklı, ama doyurucu bir deneğimde bulacaksınız.

ERS00285_k.jpg
ERS00243_k.jpg

Odalar

Yenilenen odalarımızın her birinin kendi özel banyosu, oturma alanı ve tasarımı var. Odalarımız hem doğal hem konforlu bir deneyim sunmak için özenle hazırlandı.

Platform

Platformumuz tek bir kelimemiz var; ikonik. 
Dört tarafı camla kaplı, modern ve doğalı birleştiren,  120m2 boyutunda bir platformumuz, yoga ve benzeri etkinliklerde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm donanımla hizmetinizde. 

ERS01545.jpg
ERS00157_k.jpg

Kafe ve Butik

Restoranımızı genişlettik! Artık bir çok atıştırmalık ve içecek bulabileceğiniz bir kafemiz, kıyafet, ekipman ve hijyen ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir butiğimiz var.

Havuz ve Sauna

Arazimizden akan suyu ile beslenen ve kendisini temizleyen akarsu havuzumuzun çevresinde ateş çukuru, bolca çimenlik alan ve bir de tüm misafirlerin kullanımına açık bir saunamız var.

ERS01296.jpg
IMG_0949.jpg

Ortak Mutfak

Bireysel konaklayanlar ortak mutfak ve oturma alanımızdan yararlanabilir. İçinde küçük bir kafe de barındıran ortak alanımızın mutfağında yemek hazırlamak ve keyifle oturmak veya çalışmak için ihtiyaç duyulacak her şey mevcut.

bottom of page