top of page
ERS00176_r_edited.jpg

S.S.S.

Her mekanın kendine has bir ritmi vardır.

Birbirimize uyduğumuzda keyif kaçınılmaz olur.

 • The Land nerede? / Where is The Land?
  Antalya Geyikbayırı vadisinde yer alan ‘The Land’, doğa ile çevrili bir nar ve zeytin ağacı bahçesinin içinde yer alan 12 sade bungalov, restoran, market, sauna, doğal havuz, masaj odası ve büyük bir yoga platformundan oluşmaktadır. Deniz seviyesinden 500 m yüksekte, şehir merkezine ve Konyaaltı Sahiline 20 dakika uzaklıktadır. --- --- --- The Land is located in Geyikbayırı, Antalya, in a 12 decare land surrounded by sharp hills and forests, offering 12 modest bungalows surrounded by pomegrenade and olive trees. It also has a restorant, small market, sauna, natural running water pond, a massage hut and a large yoga/event platform. It is located at around 500m altitude, 20 minutes away from the city center or Konyaaltı Beach.
 • Bungalovlarda neler bulabiliriz?
  Birbirinden bağımsız 12 bungalovumuzun her biri ısıtmalı, özel banyolu ve teraslıdır. Tüm bungalovlar birbirine benzer, ama farklıdırlar. Web sitemizin 'bireysel konaklama' bölümünde tüm odalar hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.
 • Konaklama kapasitesi nedir?
  Maksimum konaklama kapasitemiz 28'dir. 6 odamızda 2 adet tek kişilik yatak, 4 odamızda 3 adet tek kişilik yatak, 2 odamızda 1 adet çift kişilik yatak bulunur.
 • The Land'de neler yenir?
  Restoranımızda dünya mutfağından düzenli öğünler çıkar. Geyiksivrisi manzaralı açık terasta veya kapalı camekan alanda keyifle oturabilirsiniz. Kafemizde gün boyu sıcak-soğuk içecek ve çeşitli atıştırmalıklar bulabilirsiniz. Marketimizde ise temel kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, çeşitli yöresel ürünler bulabilirsiniz.
 • Etkinlik platformunda neler mümkün?
  120 m² büyüklüğünde, ahşap zeminli, etrafı camla çevrili ve doğa içinde konumlanmış platformumuz, yoga kamplarına, inzivalara ve eğitimlere ev sahipliği yapmaktadır. Ekip olarak geldiğinizde platform sadece sizin kullanımınıza açılır. Diğer tarihlerde ortak kullanıma açıktır. Platformda bulunanlar: - yoga matları - oturma minderleri - tatami (yumuşak zemin kaplama) - eğitimler için beyaz tahta - projektör perdesi - kış için soba
 • Sauna, havuz ve masaj"
  Saunamız ve doğal akarsu havuzumuz yıl boyunca kullanıma açıktır. Grupbun veya bireylerin taleplerine göre özel masaj alanımız da bulunur.
 • Ek hizmetlerimiz ve işbirliklerimiz
  Aşağıdaki hizmetleri özenle seçtiğimiz The Land işbirlikçilerinden güvenle alabilirsiniz. Burada olmayan bir hizmete ihtiyacınız varsa bize ulaşmaktan çekinmeyin. Trekking: Dünyanın en iyi 10 yürüyüş rotası arasında yer alan Likya Yolu’nun başlangıç etabı bu vadidedir. Trekking rehberleri ile yürüyüş organize edebilirsiniz. Kaya Tırmanışı: Dünyaca ünlü kaya tırmanış sektörleri vadiye tüm dünyadan ziyaretçi getirir. Her seviyeye uygun rehberlerle kaya tırmanışı deneyimleyebilirsiniz. Fotoğrafçılık ve Video Çekimi: Anlaşmalı işbirlikçilerimizle etkinliğinizi unutulmaz bir hale getirebilir, tanıtım veya paylaşım için değerli içerikler üretebilirsiniz. Yoga Dersi veya Masaj: Bire bir yoga dersi almak veya masaj yaptırmak isterseniz bize ulaşmanız yeterli.
 • Ulaşım
  Antalya şehir merkezine 15 kilometre, Antalya Havalimanına 30 kilometre mesafede yer alan The Land Geyikbarı’na otobüs, taksi ya da özel araçla kolayca ulaşmak oldukça kolay. Bireysel veya grup olarak ulaşım desteğine ihtiyacınız olursa anlaşmalı servislerimiz hizmete hazır.
bottom of page